O podujatí


Vitajte na oficiálnej stránke festivalu  ROCK POD KAMEŇOM 

 

Milovníci rocku a metalu si aj tento krát prídu na svoje počas festivalu ROCK POD KAMEŇOM 2016. V prekrásnom prostredí Sninských rybníkov sa bude už po 14. krát konať hudobný festival ROCK POD KAMEŇOM. Tohtoročnú dávku dobrej muziky si návštevníci môžu vychutnať počas 4.-5.-6. Augusta 2016.


V priebehu troch dní štrnásteho ročníka rockového open air festivalu ROCK POD KAMEŇOM, ktorý sa radí medzi najväčšie rockové festivaly na Slovensku, sa publiku predstavia domáce, ale i zahraničné hviezdy. Tešiť sa môžete na českú rockovú legendu KABÁT, ktorá príde rozhýbať dav pod Sninským kameňom svojou skvelou pódiovou šou a množstvom vydarených skladieb. WITHIN TEMPTATION, s nádhernou speváčkou Sharon Den Adel,  predstavia svoju nezabudnuteľnú  symphonic/gothic metalovú šou  po prvýkrát  pod holým nebom v rámci letného festivalu na východnom Slovensku. Legenda nemeckého hevymetalu UDO DIRKSCHNEIDER predvedie jedinečnú šou výhradne z hitov legendárnych ACCEPT. Tohto roku návštevníkom festivalu premiérovo predvedie svoju energickú šou nemecká metalová kráľovná DORO. Nemecká power metalová smršť PRIMAL FEAR odohrá nielen svoje najväčšie hity, ale predstaví to najlepšie zo svojho posledného nadupaného albumu. Návštevníci festivalu sa môžu tešiť aj na nemeckých RAGE a PHANTOM 2 – LESSMANN/VOSS. Chýbať nebudú ani WANASTOWI VJECY, ktorí sa na festivale cítia a vracajú sa ako keby domov. Po minulých vystúpeniach, kedy kapela získala na festivale obrovský dav priaznivcov, sa tento rok vrátia znova. Tešiť sa môžete aj na československých interpretov ALEŠ BRICHTA, PETER NAGY, DYMYTRY, BIJOUTERRIER, KARPINA, KONFLIKT, LIMETAL, DEREŠ, MAHAGON …  

 

Vstupenky si môžete zakúpiť na predajných miestach v rámci Sniny alebo nákupom na dobierku prostredníctvom formulára, ktorý nájdete tu: 

http://rockpodkamenom.sk/sk/tickets 

 

 Na festivale sa počas 13 rokov predstavila nielen slovenská a česká hudobná špička, ale aj zahraničné hviezdy:

AvantasiaUnisonic (DE), Helloween (DE), Stratovarius (FI), Lordi (FI), Primal Fear (DE), Gamma Ray (DE), U.D.O. (DE), The Sweet (UK), GOTTHARD (SWI), Tarja Turunen (FI), GUANO APES (DE), EDGUY (DE), SONATA ARCTICA (FI), Die Happy (DE), Mike Terrana (USA), Korpiklaani (FI), Eluveitie (SWI), Pretty Maids (DAN), Sabaton (SWE), Amaranthe (SWE) Bonfire (DE), Kabát (CZ), Wanastowi Vjecy (CZ), Arakain (CZ), Ewa Farná (CZ), Divokej Bill (CZ), Aneta Langerová (CZ), ŠKWOR (CZ), Kreyson (CZ), Horkýže SlížeIné KafeTublatankaDesmodIMT SmilePeter CmoríkNo NameGladiátorPehaPolemicZuzana SmatanováHEXP.S.NocadeňAya, ...

 

Zväčšiť mapuNajnovšie informácie nájdete na oficiálnej Facebook alebo GOOGLE+ stránke festivalu.

 

 

Sponzori a partneri

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.