ROCK POD KAMEŇOM 2003

Prvý ročník festivalu ROCK POD KAMEŇOM sa uskutočnil 19. - 20. júla 2003. Tento ročník festivalu bol špecifickým aj tým, že sa konal v sobotu a nedeľu (narozdiel od ostatných ročníkov, ktoré sa konali vždy piatok a sobotu). Prvý ročník festivalu, tak ako druhý a tretí, sa niesli v znamení propagácie lyžiarskeho strediska Biele Kamene. Tomuto zámeru bol podmienený aj výber účinkujúcich. Program festivalu bol vyplnený v prevažnej miere komerčnými (popovými) kapelami, ktoré boli známe zo slovenských rádií a televízií. Možnosť odprezentovať sa dostali aj amatérske skupiny, prevažne zo Zemplínskeho regiónu. Na ROCK POD KAMEŇOM 2003 vystúpilo 14 interprétov.

Prvými kapelami, ktoré sa objavili na javisku boli P.P.S., Delusion, K.S.S. a So Fine. Hlavnými hviezdami prvého festivalového večera boli DerešP.S. a Desmod. O začiatok druhého dňa festivalu sa postarali Andy Ďurica BandSmola a HruškyVanilla Club a Ears. Hviezdami druhého večera boli Nocadeň a Horkýže Slíže, pred ktorými sa divákom predstavila domáca sninská skupina Les Guitars, ktorá odohrala a odspievala hymnu projektu Biele Kamene, ktorú aj sama skomponovala. Záver festivalu počas oboch dní, patril diskotéke rádia Rock FM, ktorá prebiehala do skorých ranných hodín.

Kompletný zoznam interpretov:
Horkýže SlížeDesmodP.S.NocadeňDerešEarsVanilla ClubSmola a HruškyDelusionLes GuitarsAndy Ďurica Band,  So FineK.S.S.P.P.S. .

Sponzori a partneri