ROCK POD KAMEŇOM 2004

Skvelá atmosféra, nabitá prúdom kvalitnej hudby a spontánnou zábavou pod holým nebom, sprevádzala druhý ročník festivalu ROCK POD KAMEŇOM, ktorý sa uskutočnil v dňoch 23. - 24. júla 2004 v rekreačnej oblasti Sninské Rybníky. Už od piatkového dopoludnia sa v areáli festivalu zbiehali veľké davy ľudí, ktoré si popri možnosti vykúpať sa a chytať bronz mohli vyskúšať aj adrenalínové atrakcie, ktoré boli súčasťou scenára festivalu. Festival sa začal odohraním oficiálnej hymny projektu Biele Kamene, po ktorej nasledoval krátky príhovor vtedajšieho primátora mesta Snina Ing. Mariána Kníža. Potom už nasledoval samotný program festivalu, na ktorom sa predstavili aj zahraničné kapely Farben Lehre  z Poľska a V.A.R. z Česka. Na ROCK POD KAMEŇOM 2004 vystúpilo 21 interprétov.

Pred najväčšími ťahákmi piatkového dňa vystúpili How? No! CucRoxanaSmola a hruškyDelusionChiki liki tu-aLe PayacoNocadeň. Hlavnými hviezdami prvého festivalového dňa bolo trio P.S.U.K.N.D. a Desmod. Piatkový večer ukončila živá Meganightshow rádia Rock FM, spojená s množstvom súťaži, ktorú viedol moderátor festivalu Rasťo Sokol. Druhý festivalový deň odštartovali skupiny KaliyugaSo FineExtip a hostia z Čiech skupina V.A.R. (Vratislavský alkoholický rachot). Po nich nasledovala domáca sninská kapela Les Guitars, ktorej vystúpenie bolo poznačené výpadkom elektrického prúdu, ktorý trval takmer hodinu a prejavil sa nielen v RO Rybníky, ale aj v širokom okolí. Po ich vystúpení sa predviedli AyaArzenFarben Lehre a Grexabat. Poslednými kapelami, ktoré predviedli svoju živú šou boli Slobodná Európa a prekvapenie večera Iné Kafe. Publikum si mohlo po ich odchode svoju energiu vybíjať ďalej, hoci nie vďaka živej, ale reprodukovanej hudbe v podaní druhej Meganightshow rádia Rock FM v podaní Rasťa Sokola.

Kompletný zoznam interpretov: 

Iné KafeDesmodP.S.NocadeňFarben LehreAyaSlobodná EurópaArzenU.K.N.D.Smola a HruškyLe PayacoV.A.R.Chiki liki tu-aGrexabatExtipDelusionLes GuitarsSo FineRoxanaKaliyugaHow? No! Cuc.

Sponzori a partneri