Vstupenky

Začíname predpredaj vstupeniek na cene 33 €/ks.

Vstupenky sú k dispozícii zatiaľ iba prostredníctvom tohto webu. Ostatné predajné siete, vrátane tradičných kamenných predajných miest v Snine, pribudnú v priebehu najbližších dní.
 

V prípade, že máte záujem o vstupenky, je potrebné vyplniť formulár, ktorý sa nachádza nižšie.

Do formulára je potrebné uviesť meno, priezvisko, adresu doručenia, počet objednávaných vstupeniek, zvolený spôsob platby za vstupenky (prevodom na náš účet alebo dobierku).


K celkovej sume objednávky je potrebné pripočítať poštovné + balné a to:
- v prípade dobierky – 2
- v prípade úhrady na účet – 0
Formou dobierky posielame minimálne dve vstupenky.

Kamarátska zľava.
Pri tejto edícii vstupeniek môžete využiť kamarátsku zľavu 4 + 1 (pri zakúpení 5 vstupeniek zaplatíte za 4 vstupenky a piatu máte zadarmo).
Kamarátsku zľavu, vďaka ktorej je každá piata objednaná vstupenka v rámci jednej objednávky zadarmo, môžete vyučiť v jednej objednávke viackrát (napríklad pri objednaní 10 vstupeniek platíte za 8 vstupeniek a dve sú zadarmo, pri objednaní 15 vstupeniek platíte z 12 vstupeniek a tri sú zadarmo, ….)

Ak Vám po vyplnení formulára nepríde od nás odpoveď do 3 pracovných dní, kontaktujte nás emailom na tickets@rockpodkamenom.sk

 

Predpredaj vstupeniek prostredníctvom tejto stránky realizujeme iba v rámci Slovenska. V prípade záujmu o vstupenky zo zahraničia nás kontaktujte emailom na tickets@rockpodkamenom.skObchodné podmienky

 
Kontaktný formulár:

Captcha
 

Sponzori a partneri